Młody Jęczmień FORTE SLIM saszetki

saszetki_kwadratMŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które dbają o kontrolę masy ciała1 oraz prawidłowy poziom cukru2,3 we krwi.

MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI zawiera: 1000 mg ekstraktu z młodego jęczmienia  oraz skoncentrowany proszek ananasowy fruktooligosacharydy, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy oraz chrom w 1 saszetce.

Ekstrakt z młodego jęczmienia zawiera cenne składniki odżywcze.

Ekstrakt z młodego jęczmienia przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej komórek i tkanek organizmu, wspiera zdrowie wątroby i pęcherzyka żółciowego, przyczynia się do prawidłowego wydzielania żółci.

Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, który zawiera p-synefrynę, przyczynia się do kontroli masy ciała, wspiera metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz rozkład tkanki tłuszczowej1.

Ekstrakt z liści morwy białej może przyczyniać się do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów w organizmie człowieka2.

Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych3.

MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI suplement diety jest źródłem błonnika pokarmowego, zawiera wysoką zawartość błonnika jabłkowego, owsianego oraz żytniego.
Błonnik żytni pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit.
Błonnik owsiany przyczynia się do zwiększenia masy kału.
Składniki: błonnik jabłkowy (błonnik pokarmowy 60%), błonnik owsiany (błonnik pokarmowy 80%), błonnik żytni (błonnik pokarmowy 30%), skoncentrowany proszek ananasowy, ekstrakt z młodego jęczmienia (Hordeum vulgare), fruktooligosacharydy, ekstrakt z liści morwy białej DER 10:1, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy(Citrus aurantium) standaryzowany na 6% p-synefryny, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, chlorek chromu (III) (chrom).
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 saszetka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Jak przygotować do spożycia: zawartość saszetki wymieszaj z jogurtem naturalnym lub owocowym (opakowanie 190 g), sokiem lub twoim ulubionym smoothie. Po zmieszaniu zjeść łyżeczką.
Skład zalecanej dziennej porcji:

Składnik

Zawartość w 1 saszetce

Błonnik jabłkowy 2000,00 mg
Błonnik owsiany 2000,00 mg
Błonnik żytni 2000,00 mg
Skoncentrowany proszek ananasowy 1000,00 mg
Ekstrakt z młodego jęczmienia 1000,00 mg
Fruktooligosacharydy 500,00 mg
Ekstrakt z liści morwy białej 100,00 mg
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy – w tym zawartość p-synefryny 6%

50,00 mg

3,00 mg

Chrom

40 µg

100% RWS*

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia 
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na saszetce i na boku opakowania.
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość netto opakowania: 20 saszetek
Producent: Avet Pharma S.K.A, Ul. Fleminga 33B, 03-176 Warszawa

KONTAKT

Avet Pharma Sp. z o.o.
ul. Fleminga 33B
03-176 Warszawa
NIP: 524-271-76-78
telefon : (22) 81-94-789
Avetpharma.pl
SKLEP Avet Pharma

ZNAJDŹ NAS